Bluza z kapturem – element uniwersalny - Stylizacje dla każdego

Bluza-

Stylizacja

Bluza z kapturem – element uniwersalny

Co prawda tytuł może trochę zadziwić, bo bluzy z kapturem są chętnie noszone przez różnych sportowców podczas treningu oraz przez przedstawicieli różnych subkultur – hiphopowców czy skaterów. Jednak od czasu, gdy modny stał się styl streetwearowy, który charakteryzuje luz i łamanie schematów ubraniowych, bluza z kapturem stała się taką częścią garderoby, którą dziewczyny zakładają nie tylko na sportowe zajęcia, ale także na imprezy czy wieczorne wyjścia. Cały sekret tkwi w połączeniach. Opcja streetwear bluzy damskie bardzo lubi takie kontrowersyjne komplety. To przecież jeden ze sposobów, aby zostać zauważoną dzięki niebanalnemu stylowi.

STREETWEAR BLUZY DAMSKIE – ZAMIAST… KOSZULI?!

Jak już wcześniej wspomniano bluza z kapturem już od dawna przestała się kojarzyć ze sportowym stylem. Dowodem na to niech będzie fakt, że na przykład bluza z kapturem jest często zakładana na przykład pod dłuższą marynarkę, czyli właśnie zamiast… klasycznej koszuli. Jest to połączenie, do którego na pewno należy się przekonać, mimo że na pierwszy rzut wyobraźni może się one wydawać nie do końca w dobrym stylu. Jednak jest zupełnie na odwrót. Takie połączenie streetwear bluzy damskiej to wyjście bardzo oryginalne, ale jednocześnie w bardzo dobrym stylu. Trzeba zadbać jedynie o to, aby bluza była ciut bardziej przylegająca do ciała, z cieńszego i dobrego jakościowo materiału. Aby dopełnić taką stylizację i utrzymać ją w takim biurowym stylu, można założyć jeszcze cygaretki. 

EKSPERYMENT Z BUTAMI

Wybierając modne streetwear bluzy damskie z kapturem, nie trzeba się nastawiać na to, że teraz będzie musiało się nosić tylko i wyłącznie sneakersy, czyli obuwie sportowe. W ramach łączenia różnych stylów, można postawić na miks, na którym także bardzo dobrze się wyjdzie: bluza z aplikacją + spodnie rurki + szpilki. To połączenie niezwykle seksowne i przyciągające wzrok, dlatego warto je samej sprawdzić. Efekt wow murowany! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *