Stree twear bluzy i kobiecy styl – czy to się nie wyklucza? - Stylizacje dla każdego

Okrycie wierzchnie-

Ubrania

Stree twear bluzy i kobiecy styl – czy to się nie wyklucza?

Streetwear bluzy stały się obowiązkowym elementem garderoby każdej dziewczyny – tej młodszej oraz tej trochę starszej. I to nie tylko, jeśli chodzi o wyjścia na treningi. Streetwear bluzy sprawiły, że ta część garderoby jest noszona na co dzień, a także na mniejsze i większe wyjścia (nawet takie, podczas których obowiązuje styl bardziej elegancki od tego casualowego). Ciężko się dziwić popularności bluz i ich wielu odsłonom. Te wykonane z dobrej jakości tkanin, pomysłowo zaprojektowane – z grafikami czy napisami – są w stanie przyciągnąć uwagę każdego. Streetwear bluzy same w sobie mogą być bardzo kobiece, nie tylko dzięki kolorom, fakturom materiałów, aplikacjom czy też krojom, ale także dzięki temu, z czym się je łączy.

BLUZA – Z CZYM POŁĄCZYĆ?

Pytanie powinno brzmieć: bluza – z czym połączyć, by było kobieco? Otóż streewear bluzy bardzo lubią połączenia, które każdej dziewczynie dodają ponętnego wyglądu. Bluza sama w sobie może być seksowna i dzięki krojowi eksponować talię (dotyczy to modnych ostatnio krótkich sięgających przed pępek bluz). Bardzo seksownie wyglądają też bluzy długie oversize noszone zamiast sukienek albo w połączeniu z obcisłymi legginsami czy spodniami rurkami (w tych dwóch ostatnich połączeniach dobrze jest dopełnić połączenia, zakładając na przykład buty na szpilce). Dobrym pomysłem na wyeksponowanie nóg jest też kompozycja streetwear bluzy z krótką jeansową spódniczką. 

STREETWEAR BLUZY – CIEKAWE KONTRASTY

Oversizowe bluzy wykonane z bawełny można z powodzeniem komponować, na zasadzie kontrastu, ze zwiewnymi spódnicami. Do takich niewątpliwie należą fantazyjne tiulowe spódnice w stylu baletnicy, spódnice plisowane czy też ołówkowe wykonane z połyskliwych materiałów. Takie połączenia mogą się wydawać stylizacjami dla osób odważnych, ale jeśli zobaczymy powalający efekt i poczujemy, jak bardzo w takim zestawie jesteśmy kobiece, to na pewno nie będziemy mieć oporów przed takimi eksperymentami. A może wyobraźnia podpowie coś jeszcze? Streetwear bluzy sprawdzają się naprawdę w bardzo wielu kobiecych odsłonach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *