Streetwear bluzy damskie – jak je nosić? - Stylizacje dla każdego

Okrycie wierzchnie-

Stylizacja

Streetwear bluzy damskie – jak je nosić?

Dziewczyny i kobiety zgodnie z obiegową opinią dzielą się na takie, które preferują styl elegancki oraz takie, które stawiają na styl sportowy. Jednak są też takie, które perfekcyjnie łączą ze sobą te dwa typy stylizacji. To zwolenniczki streetwearu, czyli stylu, który co prawda charakteryzuje się luzem, ale niektóre jego elementy można łączyć z rzeczami z tzw. innej bajki. Do takich należą streetwear bluzy damskie.

STREETWEAR BLUZY DAMSKIE PLUS… SPÓDNICE

Wiele dziewczyn bardzo lubi to połączenie i tak właśnie komponuje swoje stylizacje. Pozwalają się one poczuć wyjątkowo, a jednocześnie oryginalnie. Takie połączenie potwierdza tylko, że opcja streetwear bluzy damskie to nie tylko ubranie sportowe, ale i wyjściowe. Z jakimi typami spódnic najczęściej łączone są oversizowe bluzy? Oprócz dość zwyczajnego połączenia z krótką spódnicą jeansową dużą popularnością cieszą się te mniej banalne i… kontrowersyjne. Do takich należą między innymi:

  • bluza plus spódnica plisowana – ciekawie wygląda połączenie bluzy w wyrazistym kolorze ze spódnicą tego typu w stonowanej barwie, aby dodatkowo przełamać elegancki styl, który reprezentuje ten typ spódnicy, można założyć do tego sneakersy,
  • bluza plus spódnica ołówkowa – takie połączenie można określić jako następny level w przełamywaniu stylów, a jeśli dodatkowo wybierzemy spódnicę z połyskującego materiału albo całą wyszytą cekinami, to można powiedzieć, że osiągnęłyśmy level master w gustownym, ale odważnym mieszaniu stylów. Aby zachować bardziej elegancki sznyt stylizacji, można dobrać do niej buty na obcasie (w zależności od pogody sandałki albo z zakrytymi palcami), kluczowy będzie też dobór eleganckiej torebki, np. kopertówki.

WYGODA I SEXI LOOK

Mimo tego, że streetwear bluzy damskie to bluzy typu oversize,  a więc bardzo wygodne i szerpkie, to nie oznacza to, że nie można w nich wyglądać sexi. Mogą być one noszone na przykład do obcisłych legginsów i dżinsów i podkreślać zgrabny kształt nóg. Modne są także streetwear bluzy damskie kończące się tuż nad pępkiem. One także sprawiają, że sylwetka wygląda bardzo kusząco.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *