Torebka na co dzień nie tylko dla kobiet - Stylizacje dla każdego

Akcesoria

Torebka na co dzień nie tylko dla kobiet

Wychodząc na miasto, idąc do znajomych czy jadąc do pracy, chcemy zabrać ze sobą najpotrzebniejsze rzeczy. Mogą to być zarówno klucze, telefon i portfel, jak i większa ilość dodatkowych drobiazgów. Wszystko zależy do tego, gdzie się wybieramy. Kobiety lubią być ubezpieczone na każdą ewentualność. Dlatego uwielbiają nosić torebki, które są swoistymi skrzyniami skarbów. Znaleźć tam można praktycznie wszystko od chusteczek, przez tablet, aż po zapasowe rajstopy. Dlatego też zwykła mała torebeczka zwykle nie wystarcza, szczególnie jeśli szykuje się dłuższy wypad lub wyjście do pracy. Warto jednak dopasować wielkość torebki nie tylko do rzeczy, które chcemy wziąć, ale także do okazji.

Wszystko zawsze przy sobie

Znaczenie dużych toreb znają także bizneswoman. Taka torba pomieści zarówno wszelkie kosmetyki do poprawienia makijażu, sałatkę na lunch, jak i parasol w razie deszczu oraz ważne papiery. Jednak nie zawsze taka torba się sprawdzi. W przypadku imprez wieczorowych, letnich zwiewnych sukienek czy eleganckich przyjęć warto raczej postawić na niewielką kopertówkę.

Mała czy duża?

Torebki przypadły do gustu nie tylko kobietom, ale także i mężczyznom. Panowie bardzo polubili się z dodatkami takimi jak torebka supreme czy nerka. Są to niewielkie dodatki, które z łatwością pomieszczą najpotrzebniejsze rzeczy. Co więcej, dzięki takiemu udogodnieniu, nie trzeba myśleć jak zmieścić duży telefon w niewielkiej kieszeni jeansów. Ci Panowie, którzy na co dzień pracują w korporacjach, postawili na duże skórzane aktówki lub torby, w których przechowują dokumenty, komputer czy drugie śniadanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *