W poszukiwaniu ciepła i miękkości– kardigan damski - Stylizacje dla każdego

Moda

W poszukiwaniu ciepła i miękkości– kardigan damski

Być przygotowaną na chłodne dni

Gdy aura za oknem zaczyna zwiastować nadejście jesieni, zaczyna robić przegląd garderoby. Letnie i zwiewne ubrania idą wówczas na dalszy plan, a skłaniamy się ku tym, które zapewnią ochronę przed jesiennym wiatrem i niską temperaturą. To doskonała okazja, żeby uzupełnić braki w ubraniach i wybrać te, które będą przystosowane do jesiennych i zimowych prognoz pogody.

Doskonałym pomysłem może okazać się kardigan damski. Można go bez wątpliwości dopisać do listy tego, co w damskiej garderobie powinno się znaleźć. Kardigan delikatnie otula skórę i sprawia uczucie przyjemności podczas noszenia. Jest miękki i dlatego wpływa na swobodę podczas poruszania się. Długie, rozpinane kardigany mogą z powodzeniem zastępować kurtkę lub płaszcz. Można je zestawiać, zarówno ze spodniami, jak i spódnicami lub sukienkami.

Kardigan damski – must have kobiecej szafy

Kobieca garderoba bez ciepłego i przytulnego kardiganu? Chyba niemożliwe. Ten rodzaj swetra zapewnia niezwykłą wygodę. Można go wykorzystać jako część mody casualowej lub do pracy. W zależności od okazji, może być elementem eleganckim, jak i luźnym strojem.

Kardigan można przewiązać grubym, skórzanym paskiem, co sprawi, że będzie doskonale wyglądał jako nakrycie wierzchnie. W takiej formie można wybrać się na popołudniowy spacer po parku, lesie lub na spotkanie towarzyskie. Także w miejscu pracy kardigan będzie pasował doskonale. Można go zestawić z zamszowymi botkami lub kozakami. Zimą kardigan doskonale nadaje się, aby nosić go pod kurtką lub płaszczem. Będzie zapewniał ciepło, które przy niskich temperaturach chroni ciało przed wychłodzeniem.

Kardigan damski w klasycznych kolorach będzie elementem odzieży, który zyska na uniwersalizmie i ponadczasowości. Będzie się mieścił w każdych modowych trendach. W takim wypadku najlepiej postawić na odcienie bieli, czerni i szarości. Taka kolorystyka pasuje właściwie do wszystkiego i można kreować na jej bazie dowolne stylizacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *