Z czym nosić spódnicę midi? - Stylizacje dla każdego

Okrycie wierzchnie-

Ubrania

Z czym nosić spódnicę midi?

Spódnica midi to spódnica o kontrowersyjnej dla niektórych długości. Nie ma ona tylu zwolenniczek, co spódniczka mini czy maksi. Midi to długość mniej więcej do połowy łydek, która przez większość czasu była uważana za mało atrakcyjną i przeznaczoną dla guwernantek. Kojarzyło się ją ze skompletowaną z żakietem czy marynarką, co tym bardziej nadawało jej znielubiony ugrzeczniony look. Jednak dzięki panującej modzie na streetwear spódnice midi wróciły i zyskały całkiem nowy sznyt dzięki niebanalnym połączeniom.

STREETWEAR BLUZY DAMSKIE PLUS SPÓDNICA MIDI – ZGRANY DUET

Streetwear bluzy damskie to opcja, która niewątpliwie pozwoliła na odświeżenie postrzegania spódnicy midi. Jedną z cech stylu streetwear jest właśnie eklektyzm, czyli łączenie ze sobą rzeczy, które pozornie do siebie nie pasują, a które razem tworzą całkiem nową jakość. Temu właśnie hołduje połączenie streetwear bluzy damskiej ze spódnicą o średniej długości, czyli midi. Taki duet jest idealny na imprezę – zwłaszcza jeśli zdecydujemy się na ołówkową spódnicę midi uszytą z połyskliwego materiału, a do niej założymy oversizową bluzę. 

SPÓDNICA MIDI – JAKIE BUTY?

Do spódnicy midi pasują długie kozaki, botki na grubszym obcasie, a jeśli zdecydujemy się na opisaną wyżej opcję streetwear bluzy damskie, to gdy dodatkowo zechcemy podkreślić właśnie streetwearowy styl, to warto postawić na kultowe sportowe buty, czyli sneakersy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *